Osciloskopy

Analógové osciloskopy

Osvedčené a cenovo prístupné analógové osciloskopy od 20 do 100 MHz pre aplikácie a užívateľov, pre ktorých digitálne osciloskopy nie sú rôznych dôvodov vhodné.

Digitálne pamäťové osciloskopy GW Instek

Spoľahlivé stolné digitálne osciloskopy pre každodenné použitie s veľmi výhodnou cenou pre šírky pásma od 20 do 500 MHz.

Digitálne pamäťové osciloskopy LeCroy

Široký sortiment digitálnych osciloskopov od najjednoduchších typov až po špičkové nástroje na analýzu komplexných signálov, od šírky pásma 40 MHz až do 30 GHz. Jednoduché a intuitívne ovládanie a využitie všetkých možností bez akýchkoľvek kompromisov. Bezprecedentná kvalita, vďaka ktorej výrobca poskytuje 3-ročnú záruku, aj 10 ročná garantovaná podpora zaručujú dlhodobú spokojnosť a istú návratnosť investovaných prostriedkov.

Analyzátory sériových dátových tokov

Vďaka bohatým nástrojom na presné a rýchle meranie parametrov, analýzu a okamžité vyhodnotenie a zobrazenie stavov vysokorýchlostných signálov (až do 30 GHz v reálnom čase a 100 GHz v NRO režime) sú predurčené na špecializovanú analýzu rýchlych sériových dátových tokov najmä v sektore telekomunikácii.

Príslušenstvo osciloskopov

K dispozícii je bohatý výber doplnkového príslušenstva: osciloskopické aktívne aj pasívne diferenciálne, vysokonapäťové a prúdové sondy; moduly logického analyzátora; aj kompletných sw a hw balíkov na meranie na zberniciach ako CAN, SPI, I2C a pod.